Blog

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.11.2017 do 30.11.2017

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.07.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania towaru.
Pergola rzymska o tradycyjnym wyglądzie, dzięki zastosowaniu stylowych zakończeń prowadnic i słupów. Dostępna w wariancie ściennym lub wolnostojącym.
Standardowo pakiet poszycia wykonywany jest z lekkim spadkiem na jeden z boków, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej. Opcjonalnie może być również wykonane bez spadku - tylko ochrona przeciwsłoneczna. Po rozwinięciu poszycie nie jest naprężone, układa się w niewielkie fałdki.

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.05.2017 do 31.05.2017 lub do wyczerpania towaru.
Żaluzje zewnętrzne - taką nazwą określamy różne produkty zasłaniające okna i nie tylko, na zewnątrz i co bardziej paradoksalne wewnątrz budynku.
Żaluzje zewnętrzne fasadowe - są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku.....
 
Rolety zabezpieczające zewnętrzne posiadają szereg zalet od podniesienia komfortu cieplnego wewnątrz mieszkań , zwiększenie izolacji akustycznej (hałas z zewnątrz) poprzez ochronę okien i szyb do podniesienia poziomu zabezpieczenia budynku przed włamaniem.
Skuteczna izolacja cieplna jest problemem spędzającym sen z oczu wszystkim posiadaczom mieszkań i domów. Powodem są oczywiście ciągle rosnące koszty ogrzewania. Kto chce polepszyć izolację cieplną domu, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na zabezpieczenie okien. Okna należą do głównych źródeł strat drogiej energii. Środkiem zaradczym są rolety, ponieważ wspomagają  izolację cieplną okna. W przypadku opuszczonej rolety powstaje izolująca warstwa powietrza między roletą i oknem. Na skutek tego w czasie bardzo mroźnej zimy stratę energii można obniżyć do...
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć żaluzje i rolety firmy Anwis.  Są to zarówno wewnętrzne osłony okienne jak i zewnętrzne osłony elewacyjne.
Wewnętrzne żaluzje i rolety firmy Anwis przeznaczone są do ochrony pomieszczeń  mieszkalnych, biurowych i przemysłowych przed oddziaływaniem promieni słonecznych.
Nasza firma współpracuje między innymi z firmą Deco-Sun, która  jest producentem wysokiej jakości dekoracji okiennych takich jak rolety rzymskie, plisy, rolety Dzień - Noc, żaluzje drewniane, rolety materiałowe, moskitiery oraz mechanizmy do rolet rzymskich.
„Praca jest połową życia”. - z tym mottem życiowym można się zgodzić, jednak tylko wtedy, gdy w grę  nie wchodzi wykonywanie uciążliwych i niezbyt  lubianych prac domowych . Któż bowiem z ochotą zabiera się za zmywanie naczyń albo codziennie rano z radością podnosi rolety, by wieczorem znów je opuszczać. Ten codzienny rytuał jest tym bardziej uciążliwy i żmudny, im większy jest dom albo mieszkanie. W takiej sytuacji można wykorzystać pomoc jaką  oferuje firma Somfy w postaci napędów i automatyki przeznaczonych do rolet, markiz, zasłon przeciwsłonecznych i bram.

Strony