Blog

Piękne okna i niepowtarzalny styl. Chcesz w przyjemny sposób przejść przez świat zasłon, żaluzji, rolet zewnętrznych i nadać charakteru, a przy tym praktyczności swoim oknom i ogrodowi?  

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.01.2018 do 28.02.2018
Często spotykamy się pytaniami od naszych potencjalnych klientów, czy zamontujemy im rolety, żaluzje, moskitiery, markizy po za Poznaniem. Oczywiście że tak, z wyjątkami gdzie jest to nieopłacalne dla klienta z uwagi na małą ilość zasłon w stosunku do kosztów dojazdów na pomiar i instalację. Czasem jest to kilka roletek standardowych np. za 900 zł a klient mieszka....

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.11.2017 do 30.11.2017

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.07.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania towaru.
Pergola rzymska o tradycyjnym wyglądzie, dzięki zastosowaniu stylowych zakończeń prowadnic i słupów. Dostępna w wariancie ściennym lub wolnostojącym.
Standardowo pakiet poszycia wykonywany jest z lekkim spadkiem na jeden z boków, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej. Opcjonalnie może być również wykonane bez spadku - tylko ochrona przeciwsłoneczna. Po rozwinięciu poszycie nie jest naprężone, układa się w niewielkie fałdki.

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.05.2017 do 31.05.2017 lub do wyczerpania towaru.
Żaluzje zewnętrzne - taką nazwą określamy różne produkty zasłaniające okna i nie tylko, na zewnątrz i co bardziej paradoksalne wewnątrz budynku.
Żaluzje zewnętrzne fasadowe - są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku.....
 
Rolety zabezpieczające zewnętrzne posiadają szereg zalet od podniesienia komfortu cieplnego wewnątrz mieszkań , zwiększenie izolacji akustycznej (hałas z zewnątrz) poprzez ochronę okien i szyb do podniesienia poziomu zabezpieczenia budynku przed włamaniem.
Skuteczna izolacja cieplna jest problemem spędzającym sen z oczu wszystkim posiadaczom mieszkań i domów. Powodem są oczywiście ciągle rosnące koszty ogrzewania. Kto chce polepszyć izolację cieplną domu, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na zabezpieczenie okien. Okna należą do głównych źródeł strat drogiej energii. Środkiem zaradczym są rolety, ponieważ wspomagają  izolację cieplną okna. W przypadku opuszczonej rolety powstaje izolująca warstwa powietrza między roletą i oknem. Na skutek tego w czasie bardzo mroźnej zimy stratę energii można obniżyć do...

Strony