Rolety zip, łamacze światła i żaluzje fasadowe – zasłony zewnętrzne

zasłony zewnętrzne
Rolety refleksyjne

Zewnętrzne rolety refleksyjne typu screen – refleksole, dzięki unikatowej tkaninie stosowane na zewnątrz, pozwalając tym samym ograniczać koszty klimatyzowania pomieszczeń oraz ich ogrzewania.

Roleta Zewnetrzna aluminiowe

Skutecznie ochronią wnętrza budynków przed promieniami UV i nadmiernym nagrzewaniem przez cały rok ale także przed złodziejami lub wandalami.  Rolety zapewniają intymność i poczucie bezpieczeństwa.

Łamacze światła

Żaluzje wielkowymiarowe, najbardziej klasyczne i uniwersalne pośród żaluzji nieruchomych. Mogą być wykorzystywane zarówno na prostej jak i łukowej fasadzie. W subtelny i ekonomiczny sposób chronią wnętrze przed słońcem.

Moskitery okienne

Moskitiery okienne są idealną ochroną przeciw owadom

Żaluzje fasadowe

Nowoczesne, uniwersalne, praktyczne i eleganckie, świetnie odnajdą się w każdych warunkach. Sprawdzą się w domach jednorodzinnych, halach, marketach, fabrykach, budynkach instytucjonalnych, czy pomieszczeniach biurowych.

Moskitiery drzwiowe

To prawda, że upały bywają nie do zniesienia, ale upały w połączeniu z komarami, meszkami i innym paskudztwem to już zupełna zmora. Kiedy przychodzą cieplejsze dni, zwłaszcza wieczorami, otwieramy okna, drzwi tarasowe najszerzej jak się da, by wpuścić choć trochę chłodnego powietrza. Niestety wraz z nim do domu wpada wielu nieproszonych gości.