Zadaszenie, zabudowa tarasu

zadaszenia tarasu
Markizy tarasowe
Markizy tarasowe to bardzo bogata grupa. Różnią się maksymalnymi gabarytami, armaturą, sposobem montażu, ale wszystkie przeznaczone są do tego samego: zadaszania i ochrony przeciwsłonecznej.
markizy balkonowe
Markizy balkonowe to świetna oferta dla posiadaczy balkonów czy loggi, szczególnie w budynkach wielorodzinnych.
zadaszenie pergola

Pergole są specjalnym modelem markiz wyposażone w stałe prowadnice oraz nogi podporowe z przodu. Konstrukcja ta tworzy dach oraz ściankę frontową

Markizy dachowe

Przeznaczone do przesłonięcia wewnętrznych lub zewnętrznych powierzchni przeszklonych, o różnych poziomych i różnym kącie nachylenia.
Najczęściej stosowane do osłaniania ogrodów zimowych lub świetlików.

Zadaszenie tarasu – pergola lub rozwijana markiza

Zapewnienie cienia na tarasie to niejedyna funkcja, jaką pełnią markizy oraz pergole do zabudowy. Chronią również przed deszczem. Możliwość szybkiego rozwinięcia i zwinięcia materiału uprzyjemnia korzystanie z tego zadaszenia. Dodatkowo markizy stanowią dekorację – stylowe materiały wpasowują się w każde otoczenie. Solidne, a jednocześnie lekkie ramiona stabilnie podtrzymują tkaninę i umożliwiają korzystanie z markiz nawet w wietrzne dni.

Praktyczna zabudowa na taras i balkon

Nasza firma zajmuje się montażem markiz balkonowych, dachowych i tarasowych. Do dyspozycji jest szeroki wachlarz modeli z różnymi rodzajami sterowania. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców prowadzących np. restauracje, którzy chcą zapewnić gościom miły wypoczynek na świeżym powietrzu pod osłoną kolorowych markiz. Zabudowa i zadaszenie tarasu jest do obejrzenia w salonie w Poznaniu – zachęcamy do odwiedzenia go.