Zadaszenie, zabudowa tarasu

zadaszenia tarasu
Markizy tarasowe
Markizy tarasowe to bardzo bogata grupa. Różnią się maksymalnymi gabarytami, armaturą, sposobem montażu, ale wszystkie przeznaczone są do tego samego: zadaszania i ochrony przeciwsłonecznej.
markizy balkonowe
Markizy balkonowe to świetna oferta dla posiadaczy balkonów czy loggi, szczególnie w budynkach wielorodzinnych.
zadaszenie pergola

Pergole są specjalnym modelem markiz wyposażone w stałe prowadnice oraz nogi podporowe z przodu. Konstrukcja ta tworzy dach oraz ściankę frontową

Markizy dachowe

Przeznaczone do przesłonięcia wewnętrznych lub zewnętrznych powierzchni przeszklonych, o różnych poziomych i różnym kącie nachylenia.
Najczęściej stosowane do osłaniania ogrodów zimowych lub świetlików.

Zadaszenie tarasu – pergola lub rozwijana markiza

Zapewnienie cienia na tarasie to niejedyna funkcja, jaką pełnią markizy oraz pergole do zabudowy. Chronią również przed deszczem. Możliwość szybkiego rozwinięcia i zwinięcia materiału uprzyjemnia korzystanie z tego zadaszenia. Dodatkowo markizy stanowią dekorację – stylowe materiały wpasowują się w każde otoczenie. Solidne, a jednocześnie lekkie ramiona stabilnie podtrzymują tkaninę i umożliwiają korzystanie z markiz nawet w wietrzne dni.

Praktyczna zabudowa tarasu i balkonu

Nasza firma zajmuje się montażem markiz balkonowych, dachowych i tarasowych. Do dyspozycji jest szeroki wachlarz modeli z różnymi rodzajami sterowania. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców prowadzących np. restauracje, którzy chcą zapewnić gościom miły wypoczynek na świeżym powietrzu pod osłoną kolorowych markiz. Zabudowa i zadaszenie tarasu jest do obejrzenia w salonie w Poznaniu – zachęcamy do odwiedzenia go.

FAQ:

Jak zabudować taras?

Sprawdzonym sposobem zabezpieczenia patio czy ogrodowej werandy przed zmiennymi warunkami pogodowymi są wytrzymałe pergole. Można wybrać modele wolnostojące lub ścienne. Do wyboru są wersje ze szklanym dachem i drewnianymi ściankami bocznymi. Inną formą zadaszenia są klasyczne markizy tarasowe mocowane do powierzchni dachu, fasady budynku czy krokwi.

Zabudowa tarasów Poznań – dlaczego my?

Oto cztery kluczowe atuty firmy HELIOSUN:

  1. Zabudowa tarasu w Poznaniu jest wykonywana z wysokogatunkowych materiałów, z wykorzystaniem sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
  2. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.
  3. Spersonalizowane podejście i doradztwo są dopasowane do indywidualnych oczekiwań oraz preferencji klienta.
  4. Oferujemy atrakcyjne ceny i szeroki wybór modeli konstrukcyjnych.

Zabudowa tarasów w Poznaniu – szklane, drewniane czy aluminiowe?

Chcąc zabezpieczyć taras przed słońcem czy opadami, masz do wyboru wiele sprawdzonych metod. Zabudowa i zadaszenie mogą być wykonane z konstrukcji i elementów drewnianych, które nadają im naturalny wygląd. Aluminium jest odporne na korozję i łatwe w utrzymaniu czystości. Z kolei szklane panele pozwalają cieszyć się widokiem otoczenia i wpuszczają dużo naturalnego światła. Wybór konkretnej propozycji zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Co daje nowoczesna zabudowa tarasów?

Profesjonalnie wykonane zadaszenie tarasu w Poznaniu to świetny sposób na wykorzystywanie przestrzeni zewnętrznej przez cały rok. Zabudowa pełni funkcję ochronną, zabezpieczając podłogowe deski, płyty, kafle i ustawione meble wypoczynkowe przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi. Nowoczesne pergole, markizy i inne konstrukcje zapewniają też pożądaną estetykę.