Zasłony Moderno

zasłony wewnętrzne
Zasłony MODERNO

to funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. W wykonaniu standardowym niska szyna aluminiowa w kolorze białym lub anodzie. Sterowanie sznurkiem (przesuw) sprawia że obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Montaż odbywa się do sufitu lub z wykorzystaniem kątowników do ściany.
Maksymalna szerokość zasłony 300 cm, maksymalna wysokość 330 cm. W przypadku konieczności zastosowania szerszych zasłon szyny muszą być łączone specjalnym łącznikiem. Dystans pomiędzy falami zasłony w przypadku tkaniny firanowej wynosi 6 cm w przypadku tkaniny zasłonowej 8 cm.

Istnieje możliwość zakupu zasłon na ekonomicznych karniszach KS (przesuw ręczny pociągając za materiał) lub elektrycznych z możliwością pełnej automatyki. Karnisz KS posiada ślizgi zakończone oczkami, w które wpina się zapinki umieszczone w taśmie ściągającej tkaniny. Karnisze elektryczne posiadają także funkcję touch contact, czyli uruchomianie zasłony za pomocą delikatnego pociągnięcia tkaniny. Oba typy karniszy występują tylko w kolorze białym.

System FLEX. Istnieje możliwość zamówienia samej tkaniny do większości dostępnych szyn na rynku w systemie FLEX. Tkanina posiada pojedyncze, podwójne lub potrójne zaszewki typu Flex. Można domówić do zasłon typu Flex szyny pojedyncze typu ”KS” lub karnisz sznurkowy CKS. Maksymalna szerokość zasłon 400 cm, maksymalna wysokość 350 cm.

System RING. Istnieje możliwość zamówienia zasłon w systemie Ring. W górnej części tkaniny umieszczone są metalowe kółka o średnicy ok. 60mm . Przez nie przechodzą karnisze drążkowe. Koła mogą być w kolorze srebrnym, patyny, mosiężnym i czarnym. Przyjmuje się marszczenie tkaniny na poziomie 1,7, czyli zmawiając na przykład zasłonę o szerokości 100 cm, po rozprostowaniu tkanina ma szerokość 170 cm.
Karniszy drążkowych nie posiadamy w ofercie.

Oferujemy bardzo duży wybór tkanin z których można wykonać powyższe zasłony, a także zasłony rzymskie i poduszki.