Zasłony wewnętrzne

zasłony wewnętrzne
Rolety wewnętrzne standard

Rolety materiałowe to najbardziej uniwersalne zasłony okienne. Pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę z funkcjonalnością. Świetnie wypadną w salonie, ochronią przed porannym słońcem w sypialni i urozmaicą pokój dziecięcy.

Rolety dzień noc
Roletki dzień – noc charakteryzują się specjalną designerską tkaniną (pasy).
Dzięki tkaninie możliwe jest sterowanie światłem i widocznością.
rolety refleksyjne wew

Rolety refleksyjne (rolety screen) nazywane screenowymi cechuje unikatowa tkanina wykonana z włókna szklanego i PCV. Głównym zadaniem rolet refleksyjnych jest ochrona przed nagrzewaniem pomieszczeń, szkodliwym światłem, poprawa wizyjności w pomieszczeniach.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane i bambusowe są instalowane przez osoby ceniące sobie naturę i piękno. Żaluzje drewniane bardzo często pojawiają się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są najbardziej tradycyjną formą zasłon okiennych. Dzięki możliwości ustawienia różnego kąta nachylenia lameli w różnych płaszczyznach  można regulować naświetlenie pomieszczenia.

Plisa, Roleta Rzymska - Heliosun Puszczykowo

Plisy – żaluzje plisowane to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Możliwość dostosowania do każdego rodzaju okien, także do tych o nietypowych kształtach.

Zaluzje Pionowe

Żaluzje pionowe zwane potocznie vertikalami najlepiej się sprawdzają na dużych przeszkleniach  biurowych, budynków użyteczności publicznej ale też w lokalach mieszkalnych.

Zasłony

Zasłony Moderno nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin

Zasłony panelowe

Zasłony panelowe to nowoczesny i elegancki sposób przesłaniania, dzielenia i dekorowania wnętrz. Nadają się zarówno do małych przestrzeni mieszkalnych, jak również do dużych powierzchni konferencyjnych.

Zasłony rzymskie

Zasłony rzymskie to idealnie połączenie tradycyjności z nowoczesnością. Zasłony rzymskie pasują do wszystkich wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Rolety rzymskie posiadają wszyte w tkaninę fiszbiny,