Moskitiery ramkowe, rolowane

Moskitery okienne
Moskitiery okienne są idealną ochroną przeciw owadom.

W prowadzonych przez nas salonach w Poznaniu i Puszczykowie oferujemy m.in. rolowane moskitiery okienne. W asortymencie dostępna jest także osłona ramkowa. To doskonały sposób na to, aby zabezpieczyć się przed muchami, komarami i innymi owadami. Wszystkie produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu jesteśmy je w stanie dopasować praktycznie do każdego przeszklenia.

Profile moskitierokiennych wykonane są z aluminium. Zamontowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet zewnętrznych. Siatki na owady w kolorach szarym i czarnym powodują zminimalizowanie ograniczenia widoczności. Różnorodność kolorów pozwoli dopasować moskitiery okienne do każdego okna, nawet do okien drewnianych. Moskitiery instalowane są w otworach okiennych.

Moskitiera ramkowa – ochrona także przed gryzoniami

Dostępna w ofercie naszej firmy moskitiera ramkowa, potocznie zwana ekranem siatkowym. Ramka złożona z profili aluminiowych ekstrudowanych wypełnionych siatką z włókna szklanego pokrytego PVC. Profile ramkowe mogą być typu mini i standard. Profil mini o małej grubości stosowany w szczególności, gdy musimy zmieścić moskitierę pomiędzy oknem a zamontowaną już roletą zewnętrzną oraz tam, gdzie jest niewielkie cofnięcie skrzydła okiennego względem ramiaka. Profile są w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, srebrny, bazaltowo szary) oraz jest możliwość malowania według koloru RAL lub okleinowania (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny). Siatka występuje w kolorze szarym, który jest najbardziej neutralny oraz w kolorze czarnym. Za dopłatą można zamówić do moskitiery okiennej ramkowej siatkę aluminiową stosowaną jako zabezpieczenie przeciw gryzoniom i dewastacją przez zwierzątka domowe. Ekrany siatkowe montuje się za pomocą bezinwazyjnych uchwytów obrotowych tzw. blaszek o różnej głębokości w zależności od grubości ramy okna. Maksymalne gabaryty: szerokość 1500 mm, wysokość 1500 mm, przy max. powierzchni 2,1 m 2.

Jest możliwość zamówienia ekranów siatkowych w nietypowych kształtach (trójkąt, trapez, koło lub jego część).

Istnieje możliwość zamówienia moskitiery ramkowej na profilach drzwiowych z zawiasami i listwą magnetyczną.

Rodzaje moskitier okiennych

Wyróżniamy 3 typy moskitier okiennych:

Ekrany ramkowe z siatkami specjalnymi – Istnieje możliwość zamówienia moskitier ramkowych z siatką antyalergiczną lub antybakteryjną. Siatki zmodyfikowano w innym splocie i składzie włókien, by stać się zaporą dla bakterii, pyłków, grzybów i zanieczyszczeń organicznych z powietrza. Siatki posiadają certyfikaty i badania. Więcej w naszej zakładce ECO.

Moskitiera rolowana pionowo to alternatywne zabezpieczenie okien przed owadami. Kasetka i prowadnice moskitiery rolowanej wykonane z aluminium ekstrudowanego malowanego w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary). Istnieje możliwość malowania armatury według RAL lub jej okleinowania w kolorach złoty dąb, orzech i winchester. Siatka w kolorze szarym lub czarnym. Moskitierarolowana jest napędzana za pomocą sprężyny samonaciągowej. Listwa dolna montowana zatrzask lub w tzw. układzie hakowym. Maksymalne gabaryty: szerokość 1600 mm, wysokość 2400 mm przy powierzchni nie przekraczającej 3,8 m2.

Moskitiery rolowane są wygodnym rozwiązaniem i z racji tego, że montuje się je w kasecie przez co są odpowiednio chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i nie trzeba je chować na zimę. Dużym atutem jest to że nie korzystając z nich (od jesieni do wiosny) nie przesłaniają nam w żadnym stopniu szyb co jest szczególnie ważne w pochmurne dni.

W drzwiach balkonowych lub tarasowych lepszym rozwiązaniem będzie wybór osłon rozwijanych poziomo.

Moskitiery okienne Poznań

Moskitiery okienne o nietypowych kształtach.

Przeznaczenie:

  • okna

Zarówno moskitiera ramkowa, jak i rolowana nie wymaga specjalnej konserwacji. Wystarczy raz na jakiś czas dobrze umyć siatkę letnią wodą lub z dodatkiem delikatnego płynu lub mydła.

Moskitiery rolowane Poznań

W salonie w Poznaniu i Puszczykowie można obejrzeć proponowane przez nas produkty. Zapewnij sobie komfort mieszkania i pracy o każdej porze roku!

Nasze realizacje