Automatyka do rolet, silniki

Automatyka do rolet

Nowoczesne, bezpieczne i trwałe napędy do rolet i osłon okiennych.

Wiedza i doświadczenie firmy Somfy pozwalają mieć pewność, że oferowane przez nią napędy do rolet i osłon okiennych są najwyższej jakości. Pozwalają również otrzymać rozszerzoną gwarancję aż do 5 lat!

Wyposażenie rolet w napędy elektryczne to inwestycja, która się opłaca

Od lat rolety i osłony okienne są odbierane jako najlepszy sposób na zacienienie domu czy mieszkania. Mają przy tym dodatkowe zalety. Zapewniają prywatność, a także izolują ciepło oraz ograniczają hałas płynący z zewnątrz. Teraz, zarówno modele podstawowe, jak i te najnowocześniejsze, można wyposażyć w napędy, które ułatwią sterowanie nimi. I wybrać odpowiedni kolor materiału czy wykończenia, by pasował do fasady budynku.

Funkcje napędów Somfy,
które przedłużają żywotność Twoich rolet:

rolety-stop
Detekcja przeszkód – Roleta zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody, chroniąc tym samym roletę i napęd przed uszkodzeniami.
rolety-stop
Automatyczne ustawienia – Zostały stworzone w celu zapewnienia, że rolety otworzą się i zamkną całkowicie za każdym razem.
rolety-stop
Ochrona przed zamarzaniem – Automatyczne zatrzymanie jeżeli listwy są zablokowane przez lód.
rolety-stop
Zniechęcenie włamywaczy – Rolety wytrzymują próby otwarcia ich z zewnątrz dzięki dopasowanym dodatkowym blokadom.
Każdą roletę można wyposażyć w napęd elektryczny Bez względu na to, czy posiadasz nowy dom, czy już istniejący, mamy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do różnych rodzajów rolet.
Roleta elewacyjna

Roleta
elewacyjna

Roleta zintegrowana

Roleta zintegrowana

Roleta bardzo wąska

Roleta bardzo wąska

Roleta podtynkowa

Roleta podtynkowa

Wybierz własne sterowanie automatyką do rolet Twoje rolety moga być sterowane zarówno przez centralę Smart Home (za pomocą tabletu, smartfonu lub nawet smartwatch’a), jak również sterownikami naściennymi, pilotami zdalnego sterowania lub nawet wideodomofonem Somfy.
Somfy-Expert-logo
Potrzebujesz profesjonalnej porady?
Jesteśmy certyfikowanym Somfy Expertem – dzięki temu masz gwarancję rzetelnej informacji oraz prawidłowego montażu auromatyki do rolet oraz rozwiązań SMART od firmy Somfy. Jeśli Twoje napędy zostaną zainstalowane przez nas, otrzymasz przedłużoną gwarancję bezpośrednio od Somfy.

Zalety rolet z automatyką Somfy

Komfort

Sterując wszystkimi roletami jednocześnie, oszędzasz czas i zyskujesz przyjemność kontrolowania życia swojego domu. Teraz w łatwy sposób możesz nimi zarzadzać przy pomocy smartfona czy pilota, a dzięki Tahoma® upewnić się, że wszystkie są ustawione tak, jak chciałeś.

Bezpieczeństwo

Dom pod Twoją nieobecność może “zachowywać się” tak, jakbyś nadal w nim był. Wystarczy, że ustawisz scenariusze, które o wyznaczonych godzinach otworzą rolety i włączą światło. Gdziekolwiek będziesz, możesz spać spokojnie..

Oszczędność energii

Kiedy zamkniemy rolety zewnętrzne, w przestrzeni między nimi, a szybą powstaje poduszka powietrzna, która zimą zatrzymuje ciepło, a latem nie dopuszcza do przegrzewania się wnetrza domu. Można dzięki temu wiele zaoszczędzić.

Ochrona wnętrza

Rolety pomagają ochronić przedmioty we wnętrzu przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, które sprawiają, że przedmioty te blakną.

Zalety rolet z automatyką Somfy

Korzystając z napędów i centrali do sterowania roletami i osłonami okiennymi firmy Somfy, możesz liczyć na pełen komfort. Teraz zarządzanie roletami, przy pomocy komputera czy mobilnej aplikacji, stanie się po prostu – wyjątkowo proste.
Somfy_12031
connexoon-window-logo

Twój pierwszy krok do inteligentnego domu

Zarządzaj inteligentnie swoimi roletami!

Zarządzaj inteligentnie swoimi roletami!
walk-icon

URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Zanim wyjdziesz z domu wystarczy raz kliknąć, by uzbroić alarm i zamknąć wszystkie rolety.

walk-icon

OCHRONA

Czujniki pogodowe, zegar czy alarmy stają sie Twoimi sprzymierzeńcami w programowaniu odpowiednich scenariuszy.

check-icon

SPRAWDZANIE OKIEN

Kontroluj okna zdalnie i ustawiaj je według bieżących potrzeb.

Zobacz korzyści, jakie dają inteligentne rozwiązania automatyki do rolet

Twoje rolety i inne osłony okienne również mogą być Smart – nie musisz od razu budować całego inteligentnego domu.

Nowoczesne, bezpieczne i trwałe napędy do rolet i osłon okiennych

Proponujemy wysokiej jakości silniki do rolet różnego typu. Automatyka Somfy możliwa jest do zastosowania w każdym rodzaju rolet. Napęd elektryczny dopasowujemy zarówno do okien w nowym domu, jak i już istniejącym.

Jest to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu można intuicyjnie zarządzać i kontrolować położenie osłon wewnętrznych i zewnętrznych za pomocą m.in. sterownika naściennego, pilota, tabletu czy smartfonu. Producent daje na nie 5-letnią gwarancję.

Jakie zalety wynikają z zastosowania automatyki firmy Somfy? Oto kilka przykładowych korzyści, jakie możesz uzyskać:

  • roleta zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody – w ten sposób skutecznie jest chroniona przed uszkodzeniami, np. jeżeli listwy są zablokowane przez lód, następuje natychmiastowe zahamowanie napędu,
  • automatyczne otwieranie i zamykanie,
  • dodatkowe blokady antywłamaniowe w produktach montowanych na zewnątrz.

Pomagamy dopasować odpowiednie rodzaje silników do rolet elewacyjnych, zintegrowanych, bardzo wąskich czy podtynkowych. Więcej informacji uzyskasz w naszych salonach w Poznaniu i Puszczykowie!

Somfy-Expert-logo
Chcesz dobrać optymalne rozwiązania automatyki dla swoich rolet?