Rolety zewnętrzne typu Veranda – Poznań

W naszej ofercie znaleźć można m.in. rolety zewnętrzne materiałowe, które idealnie sprawdzają się jako skuteczna ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym lub uciążliwymi promieniami słońca. Nadają się do:

  • okien zwykłych, tarasowych, balkonowych,
  • przeszkleń w witrynach sklepowych czy wykuszach ze szkła.

Rolety zewnętrzne typu Veranda

Wykorzystuje się je do przesłonięcia m.in. powierzchni przeszklonych, pochyłych, na dachach skośnych, ogrodach zimowych, świetlikach dachowych. Jako zewnętrzna osłona absorbują i odbijają ciepło i światło już przed szybą, która dzięki temu nie nagrzewa się i nie wzrasta dodatkowo temperatura pomieszczenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku wnętrz z oknami skierowanymi na południe.

Roletazewnętrzna materiałowa typu Veranda jest zasłoną służącą do zacienienia lub zaciemnienia dużych powierzchni w różnych płaszczyznach montażowych. Może pracować w poziomie lub pod dowolnym kątem. To właśnie jej funkcjonalność powoduje, że stosowana jest w obiektach publicznych, jak i indywidualnych. Najczęstszym zastosowaniem jest osłona świetlika lub dachu szklanego przed nadmiernym nasłonecznieniem. Może być także stosowana wewnątrz pomieszczeń, choć najbardziej skuteczna jest w przypadku montażu na zewnątrz budynku.

Jako materiały stosuje się tkaniny techniczne o dużej wytrzymałości z różnym stopniem przepuszczalności światła i ciepła.

Rolety zewnętrzne materiałowe typu Veranda napędzane są wyłącznie silnikami elektrycznymi 230 V z możliwością dowolnego sterowania i automatyką pogodową. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie. Te osłony wyróżnia także niezwykła trwałość kolorów i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Dane techniczne rolet typu Veranda

  • wymiary maksymalne: szer.: 4,5 m, wys.: 5 m
  • maksymalna powierzchnia: 18 m²
  • sposób montażu na zewnątrz lub wewnątrz
  • konstrukcja w dowolnym kolorze z palety RAL (standardowo biały)
  • tkaniny typu Soltis

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania, które odpowiednio zaciemni pomieszczenie, a zarazem zapobiegnie nagrzewaniu się wnętrza, te rolety zewnętrzne materiałowe będą doskonałym wyborem.

Rolety Veranda