Dlaczego rolety zasilane energią solarną?

Dlaczego rolety zasilane energią solarną?

100% niezależności od sieci elektrycznej

Całodobową pracę rolety zapewnia światło słoneczne, które  kumulując się na panelu fotowoltaicznym, nawet tylko przez kilka godzin w pochmurny dzień, zapewnia jej nieprzerwaną pracę, także w nocy. Energia solarna – odnawialna i darmowa – z powodzeniem może zastąpić tradycyjną energię elektryczną.

NIEZAKŁÓCONA PRACA PRZY NISKIM NASŁONECZNIENIU
(do 30 dni bez słońca)

Ogniowo fotowoltaiczne i akumulator rolety ID3 Solar zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować wyjątkową funkcjonalność w warunkach od -15०C do +60०C, niezależnie od poziomu nasłonecznienia, nawet do 30 dni bez słońca.

funkcja cichego startu i domykania rolety

Dla komfortu obsługi silnik został wyposażony w dwie prędkości. Roleta zaczynając swoją pracę powoli rozpędza się, a następnie zwalnia tuż przed zamknięciem. Dzięki zastosowaniu funkcji Soft start niwelujemy nieprzyjemne odgłosy pancerza.

w 100% odnawialna i darmowa energia

Silnik otwierający i zamykający rolety id3 solar  jest zasilany energią słoneczną – energią odnawialną i 100% darmową

gwarancja długotrwałości działania

Żywotność baterii umieszczanych w panelach fotowoltaicznych napędzających roletę id3 solar szacuje się na 20 lat

 

Dlaczego
silnik hybrydowy?

Rolety z silnikiem hybrydowym zostały zaprojektowane tak, żeby cechować się wysoką niezawodnością. nawet w przypadku braku zasilania wbudowany akumulator pozwala na niezakłóconą pracę aż do 7 dni! Nawet w przypadku zaniku napięcia roleta z silnikiem hybrydowym będzie mogła być otwierana i opuszczana aż 10-krotnie.

Ta ważna funkcja pozwala mieć pewność, że nawet w przypadku zagrożenia np. pożaru powstała w ten sposób awaria prądu nie uniemożliwi domownikom spokojnego opuszczenia budynku.