Moskitiery okienne – Poznań

Moskitiera Ramkowa

Moskitiery okienne są idealną ochroną przeciw owadom.

Markizy balkonowe
To prawda, że upały bywają nie do zniesienia, ale upały w połączeniu z komarami, meszkami i innym paskudztwem to już zupełna zmora. Kiedy przychodzą cieplejsze dni, zwłaszcza wieczorami, otwieramy okna, drzwi tarasowe najszerzej jak się da, by wpuścić choć trochę chłodnego powietrza. Niestety wraz z nim do domu wpada wielu nieproszonych gości.

Aby pozbyć się problemu natrętnych i niebezpiecznych owadów, warto założyć moskitiery w oknach i drzwiach. To jeden z produktów, jakie można zamówić w naszym salonach w Poznaniu i Puszczykowie. Muchy, osy, pszczoły, komary czy szerszenie potrafią być niezwykle uciążliwe w sezonie letnim, kiedy to wlatują przez otwierane okna, gdy chcesz schłodzić lub przewietrzyć wnętrze. Jest kilka sposobów na to, aby sobie z nimi poradzić – od sadzenia określonych gatunków roślin, przez stosowanie środków chemicznych aż po specjalne, proponowane przez nas moskitiery. Te ostatnie są o tyle najlepszym rozwiązaniem, że siatkę okienną przeciw owadom z łatwością zamontujesz na wszystkich rodzajach ram okiennych. Nie ma więc znaczenia, czy są one z PCV, drewniane czy aluminiowe.

Dostępne w naszej ofercie moskitiery są w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Stanowią zabezpieczenie mechaniczne i wykonane są nieszkodliwych materiałów. Posiadają atest higieniczny.

Zaletą tego rodzaju osłon okiennych czy drzwiowych jest to, że możesz cieszyć się nimi przez długie lata. Warto zamontować je w każdym pomieszczeniu i komfortowo wypoczywać lub pracować w dowolnym wnętrzu. Jest to możliwe, ponieważ w żaden sposób nie kolidują one z roletami lub plisami.

Nie musisz ich wyciągać po sezonie – mogą pozostać zamontowane na oknie przez cały rok, bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne.

Moskitiery na okna 

Jest to najpopularniejszy typ moskitier zwany często ekranem siatkowym. Zastosowana przez nas siatka wykonana została z bardzo wytrzymałego włókna szklanego, odpornego na przetarcia. Dzięki dość gęstemu splotowi, owady czy małe muszki nie przedostają się do środka. Jeśli nie chcesz, aby przeszkadzały Ci w kuchni podczas gotowania obiadu lub nocą, kiedy chcesz wypocząć, zamontuj skuteczną barierę! Gwarantujemy idealnie dopasowane do okien moskitiery, które będziesz mógł użytkować przez cały rok!

Moskitiery na drzwi balkonowe i tarasowe

Masz ochotę otworzyć na oścież drzwi na balkon lub taras, ale wiesz, że chwilę później będziesz miał nieproszonych gości w środku? Montując moskitiery, pozbędziesz się tego problemu w skuteczny sposób. Niewielki rozmiar oczek w instalowanych przez nas siatkach powoduje, że nawet małe owady się przez nie przecisną.

Zapewnij sobie komfort – załóż moskitiery!

Montaż moskitier to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które w znaczący sposób poprawi Twój komfort życia na co dzień oraz zapewni bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach przed ukąszeniem, np. osy czy szerszenia. Oferujemy je w różnej kolorystyce, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do ramy okiennej czy drzwiowej.

W salonie mamy do wyboru osłony ramkowe, rolowane, przesuwne i plisowane, które wykonujemy na wymiar. Montujemy je na terenie nie tylko Poznania czy Puszczykowa oraz okolic zarówno w mieszkaniach, domach, biurach, jak i obiektach komercyjnych. Zapewniamy nie tylko 2 lata gwarancji na nasze produkty, ale i świadczymy serwis pogwarancyjny.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki koszt wiąże się z zamówieniem moskitier, możemy wykonać dla Ciebie wycenę online.