Rolety do okien dachowych velux i fakro – Poznań

Jesteśmy dystrybutorem oryginalnych rolet i żaluzji do okien dachowych firm Velux i Fakro. Podając dane z tabliczki znamionowej okna otrzymasz koszt zasłony i koszt jej instalacji. Doskonale dopasowane produkty do okien obejmują: żaluzje, rolety, plisy, moskitiery, markizy i rolety zewnętrzne. Sterowanie od najprostszego ręcznego, drążkiem, poprzez elektryczne, z pilota do solarnego.

Jakość i perfekcyjne dopasowanie rolet do okien dachowych

Osłony okienne marek Velux i Fakro znane są z wysokiej jakości i dobrego zabezpieczania wnętrz przed słońcem. Grube tkaniny ograniczają przenikanie ciepła i zapewniają prywatność osobom przebywającym w budynku. Rolety do okien dachowych, dostępne w salonie w Poznaniu, wyposażone są w prowadnice, dzięki którym materiał dobrze przylega do ramy okiennej i blokuje dostęp światła.

Firma Heliosun oferuje produkty w szerokiej gamie kolorystycznej i w kilku wariantach, w tym

  • zaciemniających,
  • plisowanych,
  • dekoracyjnych.

W sprzedaży są moskitiery i rolety zewnętrzne stworzone z myślą o oknach połaciowych i świetlikach, dające maksymalną ochronę przed promieniami słonecznymi, przegrzewaniem się poddasza latem i utratą ciepła zimą.

Najlepsze rolety Fakro i Velux dostępne w salonie w Poznaniu

Wszystkie rolety Velux i Fakro na okna dachowe wykonane są z najwyższą dokładnością, co przekłada się na ich niezawodność i żywotność. Trwałe kolory tkanin, odporne na promieniowanie UV, zachowują nasycenie nawet po wielu latach. W dopasowaniu modelu pomagają specjaliści z naszych salonów w Puszczykowie i Poznaniu.