Zasłona flex

Stylowa i nowoczesna zasłona flex dopełnia aranżacje zarówno w domach, jak i w biurach, salach konferencyjnych, hotelach, restauracjach. Przypomina wizualnie kotary, jednak jej dekoracyjne układanie jest znacznie mniej pracochłonnym zajęciem. Stanowi rodzaj zakładek flamandzkich, w które wszyta jest przezroczysta taśma usztywniająca, trwale marszcząca się w harmonijnych odstępach. Fleksy to wykonane z syntetycznego plastiku haczyki, odporne na korozję, pranie tradycyjne i chemiczne, które jednocześnie nie zaciągają materiału. To na nich wieszana jest ta dekoracja okienna. Dzięki temu zasłona prezentuje się elegancko i estetycznie w każdym oknie, bez względu na to, ile razy była ściągana, czyszczona czy ponownie zawieszana na karniszu. Dodatkowo podczas tych czynności specjalnie zaszyte zakładki nie ulegają rozciąganiu.

Zasłona flex – dekoracja do każdego wnętrza

Choć tego rodzaju osłonę najczęściej spotyka się w hotelach, to zyskuje także coraz więcej zwolenników w prywatnych domach czy mieszkaniach. Doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Zasłonę flex można powiesić np. w salonie, gdzie razem meblami i akcesoriami stworzy spójną kompozycję. Do sypialni wprowadzi przytulny klimat i intymny nastrój. Sprawdzi się także w kuchni czy domowym gabinecie.

W naszej ofercie dostępne są zasłony na flexach inspirowane najnowszymi trendami w dekoracjach okiennych. Zapewniamy ich szeroką kolorystykę oraz ciekawe wzornictwo, dzięki czemu mogą być w danym wnętrzu zarówno stałą, jak i zmienną dekoracją okienną.