Żaluzje drewniane 70 mm

Doskonałym rozwiązaniem nie tylko do mieszkań, ale także np. do gabinetów, kancelarii albo stylowych restauracji są żaluzje drewniane 70 mm. To produkt świetnie sprawdzający się i wyglądający na dużych oknach. Wykonane z naturalnego materiału osłony podkreślają jego piękno i niepowtarzalną strukturę. Jednocześnie bardzo dobrze komponują się z najróżniejszą stylistyką w aranżacjach domowych czy firmowych. Wprowadzają do nich przytulny nastrój i świetnie współgrają z drewnianymi meblami i podłogami, tworząc spójną całość.

Do wyboru jest kilka różnych kolorów lameli, dzięki czemu można dopasować taki, który będzie spójny z danym wnętrzem. Pod wpływem promieni słonecznych barwa żaluzji drewnianych się nie zmieni.

Ekologiczne i estetyczne rozwiązanie

Proponowane przez nas żaluzje drewniane 70 mm dają niezwykle estetyczny i elegancki efekt. Dlatego właśnie można je wykorzystać w pomieszczeniach prywatnych, komercyjnych i publicznych. Nadają się do montażu na:

  • skrzydle okiennym,
  • wnęce okiennej,
  • listwie przyszybowej,
  • ścianie.

Można je dopasować do okien wykonanych z plastiku, PCV czy naturalnych surowców. Będą chronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem, miejskim oświetleniem oraz zapewnią intymność.

Niezależnie od tego, czy we wnętrzu panuje wystrój nowoczesny, industrialny, glamour, czy rustykalny żaluzje drewniane 70 mm z pewnością będą się w nim pięknie prezentowały i nadadzą mu klasy. Ich zaletą jest także dowolna regulacja światła.