Rolety zaciemniające Poznań

W obiektach narażonych na duże nasłonecznienie najlepszym rozwiązaniem są rolety zaciemniające. W naszym salonie w Poznaniu lub w Puszczykowie można zapoznać się z ofertą modeli, jakie proponujemy. Są one starannie oraz estetycznie wykonane i będą się wspaniale prezentować wszędzie bez względu na rodzaj okien. W asortymencie mamy osłony w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do każdego wystroju wnętrz.

Nadmiar promieni słonecznych w pomieszczeniu może utrudniać codzienne funkcjonowanie domowników czy wypełnianie obowiązków zawodowych pracowników. Zamontowanie specjalistycznych rolet zaciemniających sprawi, że wnętrze będzie odpowiednio zaciemnione .

Zaawansowany mechanizm rolet zaciemniających

Proponowane rolety zaciemniające wyposażone są w mechanizm samohamujący. Dzięki specjalnej regulacji można je dostosować do ram okiennych o różnej grubości, jak i zamontować w modelach uchylnych. W salonie dostępne są osłony mocowane do ścian lub sufitu.

Oferujemy rolety:

  • blackout – czyli wykonane z materiału nieprzepuszczającego światła, z podgumowaną warstwę, dzięki czemu zapewniają znacznie lepsze zaciemnienie,
  • posrebrzane – czyli pokryte dodatkową warstwą srebrnej gumy, dodatkowo odbijają promienie słoneczne i zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia.

Każdy z tych modeli z powodzeniem może zastąpić wcześniej wiszące w oknie zasłony. Rolety zaciemniające skutecznie przejmą ich rolę – będą chronić wnętrze przed światłem, a zarazem je zdobić.