Rolety elektryczne wewnętrzne – smart home

Proponowane przez nas elektryczne rolety wewnętrzne w kasecie, wyposażone w inteligentne sterowanie, stanowią doskonałe uzupełnienie smart home, czyli domu, w którym wiele rozwiązań jest obsługiwanych automatycznie. Jest to komfortowy sposób zasłaniania i odsłaniania rolet za pomocą jednego kliknięcia w specjalnej aplikacji lub przy użyciu mobilnego pilota. Rolety pracują cicho, a ich regulacja jest płynna i szybka. Są jak wszystkie nasze wyroby estetycznie wykonane, dzięki czemu wpasują się w określony wystrój.

Rolety wewnętrzne z napędem elektrycznym stanowią doskonałą propozycję dla osób, które cenią sobie prywatność, marzą o spokojnym śnie, dobrych warunkach do pracy i relaksu, a zarazem stawiają na komfortowe, nowoczesne rozwiązania.

Indywidualne programowanie elektrycznych rolet wewnętrznych

Montaż rolet elektrycznych wewnętrznych wraz z mechanizmem, który pozwala na ich automatyczną obsługę, to rozwiązanie estetyczne i funkcjonalne. Napęd jest skutecznie zakryty przez specjalne kasety, dzięki czemu prezentuje się elegancko.

Dzięki zastosowanej technologii możliwe jest sterowanie osłonami za pomocą zaprogramowanych wcześniej ustawień. Wówczas zasłonią lub odsłonią one okno o wybranej przez nas porze.

Rolety wewnętrzne w kasecie z napędem typu smart home oferujemy w różnych wymiarach. W salonie firmowym w Poznaniu oraz w Puszczykowie realizujemy zlecenia nawet na nietypowe modele.