Rolety dzień noc – Poznań

Rolety materiałowe firmy Deco-Sun są najbardziej popularnym systemem osłony okiennej. Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Kolekcja tkanin charakteryzuje się wyjątkowo bogatą gamą kolorów i wzorów, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, a wszystkie dostępne są wśród tkanin gładkich i deseniowych. Posiadamy w ofercie 14 modeli rolet Deco-Sun, od wolno wiszących po wiele typów rolet w kasetach z prowadnicami.

Rolety Dzień – Noc firmy Deco-Sun to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Rolety Dzień – Noc to system przesłony okiennej, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu. Roleta Dzień – Noc Deco-Sun jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorpcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem. W kolekcji tkanin Deco-Sun znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza. Rolety Dzień – Noc firmy Deco-Sun dostępne są w 8 modelach.

Plisy Top Line firmy Deco-Sun, to szeroka gama produktów dla najbardziej wymagających klientów. Różnorodność modeli pozwala na zastosowanie plis nie tylko we wszystkich rodzajach okien, ale także w oknach o nietypowych kształtach. Jednocześnie seria Top Line Deco-Sun to idealne połączenie precyzji wykonania z nowoczesnym wzornictwem, odpowiadające najnowszym trendom dekoracji wnętrz. Plisy Top Line to nieograniczone możliwości wyboru od rodzaju sterowania, poprzez kolory profili, po wysokiej jakości tkaniny, które pozwalają na dopasowanie końcowego produktu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zasłony Flex firmy Deco-Sun
Nowoczesne i estetyczne zasłony równomiernie przymarszczone na specjalnych, regulowanych wieszakach typu Flex. Pozwalają na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza.
Zasłony Flex występują w trzech modelach przymarszczenia tkaniny: I, II i III. Zalecany montaż na popularnych w branży dekoracyjnej szynach KS ale istnieje możliwość zawieszenia zasłon na dowolnym karniszu.

Zasłony Moderno firmy Deco-Sun

Zasłony Moderno Deco-Sun, to nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Zalecany montaż do sufitu.