Rolety wewnętrzne i zewnętrzne Poznań – naprawa, serwis

Świadczymy usługi w zakresie napraw wszelkiego rodzaju serwisu rolet wewnętrznych i zewnętrznych w takim zakresie w jakim dysponujemy częściami zamiennym (np. wymieniamy sznurki, taśmy, drabinki i inne podzespoły napędowe). Fachowo i solidnie staramy się usuwać awarie. Używamy części sprawdzonych, renomowanych producentów. W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych.
Istnieje możliwość przerobienia rolety ręcznej na sterowanie elektryczne.

Działamy na terenie Poznania i okolic.
Na wymienione podzespoły udzielamy gwarancji, wystawiamy faktury VAT.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny +48 690 430 266 lub mailowy biuro@heliosun.pl.

FAQ

Jakie wykonujemy usługi?

Nasz profesjonalny serwis zewnętrznych i wewnętrznych rolet w Poznaniu i okolicach zajmuje się naprawą usterek mechanicznych oraz elektrycznych. W razie stwierdzenia trwałego uszkodzenia, w ramach usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, dokonujemy wymiany:

  • korb, zwijaczy,
  • pasków, linek,
  • łożysk, kół,
  • rolek, ślizgaczy,
  • innych podzespołów.

Na czym polega naprawa rolet?

Pierwszym etapem jest kompleksowy przegląd i pełna diagnostyka poprawności działania. Na podstawie tych czynności i stwierdzonych usterek, wykonujemy stosowne naprawy. Mogą one polegać albo na konserwacji mechanizmów, albo na wymianie uszkodzonego elementu na nowy podzespół.

Kiedy powinniśmy rozważyć skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu rolet?

Jeśli zasłona wewnętrzna (zewnętrzna) zacina się, nie zwija lub nie otwiera, może to wskazywać na uszkodzenie mechaniczne lub elektryczne, które wymaga fachowej diagnostyki. Pęknięcie pasków, uszkodzenie napędów to kolejne problemy, które wymagają profesjonalnej obsługi.

Należy również pamiętać o regularnym czyszczeniu mechanizmów, które pozwolą utrzymać ich sprawność oraz przedłużyć żywotność. Nasz serwis rolet oferuje usługi konserwacyjne zarówno dla zasłon zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Dlaczego warto zlecić naprawę mechanizmu rolety zewnętrznej właśnie nam?

Dzięki wieloletniej działalności wypracowaliśmy skuteczny model współpracy z klientami, który zapewnia sprawną i terminową realizację zleceń. Inne nasze zalety to:

  • fachowa obsługa,
  • wiedza teoretyczna i praktyczna,
  • wysokogatunkowe części zamienne,
  • atrakcyjne ceny.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb odbiorcy. Nasz serwis oraz naprawa rolet w Poznaniu i okolicach oferują spersonalizowane rozwiązania, które uwzględniają indywidualne wymagania i preferencje. Zapraszamy do współpracy z firmą HELIOSUN.