Moskitiera plisowana Poznań

Do propozycji osłon stanowiących skuteczną blokadę przeciw owadom z pewnością zalicza się moskitiera plisowana. Idealnie nadaje się do drzwi o dużych wymiarach, takich jak np.: balkonowe, przesuwne, tarasowe, a także przeszklonych ścian, ogrodów zimowych i altan.

Gęste oczka w osłonie uniemożliwiają insektom przedostanie się na drugą stronę. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, odpornego na przedarcia i rozciągnięcia. Po zsunięciu chowa się bezpośrednio w szynie prowadzącej. Brak dolnego profilu jest jedną z zalet, jakie ma moskitiera plisowana – stanowi ułatwienie szczególnie dla osób niepełnosprawnych oraz dzieci. Dzięki temu wychodzenie lub wjeżdżanie na balkon jest proste.

Skuteczna ochrona nie tylko przed owadami

Szczelna i stabilna konstrukcja dodatkowo ochroni wnętrze domu przed kurzem, pyłem czy liśćmi z zewnątrz. Osłona przylega do okna i jednocześnie nie zaburza cyrkulacji powietrza. Rama moskitiery plisowanej wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium jest niepodatna na wygięcia, wpływ warunków atmosferycznych oraz wysoką temperaturę. Łatwo ją zainstalować i zdemontować, a konserwacja i mycie nie stwarzają problemów. Moskitierą plisowaną sterować można na trzy sposoby: w poziomie, pionie lub w opcji łączonej. Jej założenie nie utrudnia wietrzenia pomieszczenia czy mycia okien. Da się ją zamontować równolegle z roletami czy żaluzjami.

W salonie w Poznaniu lub Puszczykowie można zobaczyć przykładowe osłony i zamówić je zgodnie z wymaganiami.