Markizy firmy Lewens

Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką firmą Lewens Markisen profesjonalnym producentem wysokiej jakości markiz i systemów pergol, także z dachami szklanymi. Firma Lewens Markisen zajmuje się markizami kompleksowo – od produkcji komponentów po produkt końcowy, czyli od projektu, poprzez konfekcję tkanin, aż do montażu. Oferuje gotowe rozwiązania spełniające prawie wszystkie oczekiwania klientów.

Firma opracowała własny system markiz z ramionami przegubowymi. Podwójne linki stalowe w środkowym przegubie ramion odpowiadają normom jakościowym stosowanym w branży lotniczej. Izolacja z tworzywa sztucznego zapobiega zabrudzeniom i korozji wskutek oddziaływania środowiska. Dzięki jej zastosowaniu wzrasta trzykrotnie żywotność linek.
W produkcji poszyć markizowych stosowane są najnowsze techniki tkackie, jak również technologia klejenia ultradźwiękowego. Impregnowane tkaniny markizowe nie pochłaniają wody oraz są odporne na zabrudzenia. Konstrukcja mocnych nici GORE TENARA wydłuża trwałość szwów a tym samym samych produktów. Do produkcji markiz używane są tkaniny renomowanych producentów: Dickson, Para i Serge Ferrari oraz napędy i automatyka firmy Somfy.
Firma Lewens posiada własną lakiernię proszkową, dzięki temu oferuje konstrukcje markiz w setkach kolorów oraz lakierach strukturalnych. Gotowe markizy oferowane są w 24 najpopularniejszych kolorach, standardowo bez dopłaty. Używany do produkcji najwyższej jakości lakier proszkowy jest szczególnie odporny na promienie UV oraz warunki pogodowe, co sprawia, że utrzymuje się dłużej niż większość lakierów ciekłych.

Jakość markiz potwierdza oznaczenie TÜV gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania pod kątem technicznym.

Sprawdzona technika i doskonała obróbka w procesie produkcji markiz firmy Lewens gwarantują Państwu niezapomniane chwile przez długie lata.