Markizy kasetowe

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem osłon przeciwsłonecznych – nie tylko okiennych, ale również balkonowych i tarasowych. Znajdujące się w ofercie markizy kasetowe, półkasetowe – elektryczne oraz sterowane ręcznie – to rozwiązanie idealne zarówno na balkon czy do przydomowego ogródka, jak i np. do lokali gastronomicznych. Stabilna konstrukcja i wytrzymała tkanina zapewniają wygodne użytkowanie, zaś możliwość ukrycia mechanizmów i całego zadaszenia w kasecie lub półkasecie ułatwia przechowywanie go w okresie jesienno-zimowym.

Najlepsza ochrona przed słońcem i deszczem

Jeśli stawiają Państwo na sprzęty łączące w sobie funkcjonalność i estetykę, to wybór produktów oferowanych przez firmę Heliosun będzie bardzo dobrą decyzją. Markizy kasetowe pozwalają na schowanie ramion oraz całego materiału w kasecie przymocowanej do ściany lub sufitu. Dostępne są również modele w wersji półkasetowej – w tym przypadku tkaninę osłania niewielkie zadaszenie. Taka konstrukcja sprawdzi się przede wszystkim na balkonach typu loggia, gdzie przed zmienną pogodą częściowo zabezpiecza dach. Elektryczna markiza tarasowa w półkasecie oraz w pełnej kasecie jest dobrze chroniona przed uszkodzeniem i nie wymaga demontażu na zimę.

Markizy tarasowe – jak są zbudowane?

Wszystkie nasze markizy tarasowe w kasecie i półkasecie, aby spełniały swoją rolę, są wyposażone w trwałą wodoodporną tkaninę. O stabilności całej konstrukcji decydują ramiona z aluminium – rozkładające się sprawnie i bez konieczności używania dużej siły – dobrze napinające materiał i ograniczające ryzyko uszkodzenia podczas wietrznej pogody.

Osłony przeciwsłoneczne znajdujące się w asortymencie naszej firmy sprawdzają się znakomicie zarówno w dni bardzo słoneczne – ponieważ tkaniny blokują niemal całkowicie przenikanie promieni UV, jak i w deszczowe – gdyż nie przepuszczają wody. Elektryczna markiza kasetowa i półkasetowa ma dodatkowo zainstalowany silniczek, który szybko i bez hałasu rozwija oraz chowa osłonę nad tarasem.

Jeśli zatem marzą Państwo o wypoczynku na balkonie czy w ogrodzie w komfortowych warunkach, zapraszamy do salonów w Poznaniu lub Puszczykowie po dobór najlepszej zabudowy.