Zasłony Moderno

Zasłony Moderno
Zasłony Moderno
Zasłony Moderno

Zasłony Moderno to nowoczesny, funkcjonalny i estetyczny system połączony z bogatą kolekcją tkanin pozwala na dopasowanie dekoracji do każdego wnętrza. Standardowo dostarczany wraz z szyną. Dzięki zastosowaniu mechanizmu obsługiwanego sznurkiem obsługa jest komfortowa, zasłony układają się w równe fale a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Szyny występują w dwóch kolorach: białym i srebrnym mat. Zalecany montaż– do sufitu, możliwość montażu do ściany za pomocą kątowników.

Maksymalna szerokość zasłony 300 cm, maksymalna wysokość 330 cm. W przypadku konieczności zastosowania szerszych zasłon szyny muszą być łączone specjalnym łącznikiem. Dystans pomiędzy falami zasłony w przypadku tkaniny firanowej wynosi 6 cm w przypadku tkaniny zasłonowej 8 cm.

Istnieje możliwość  zamówienia samej tkaniny do większości dostępnych szyn na rynku w systemie FLEX. Tkanina posiada pojedyncze, podwójne lub potrójne zaszewki typu Flex. Można domówić do zasłon typu Flex szyny pojedyncze typu ''KS''. Maksymalna szerokość zasłon 400 cm, maksymalna wysokość 350 cm.
Nasze realizacje: 
Zasłony Moderno