Moskitiery okienne

Moskitiery okienne - siatki na owady
Moskitiery okienne Poznań - siatki na owady
Moskitiery okienne Poznań

Moskitiery okienne są idealną ochroną przeciw owadom.

Profile moskitier wykonane są z aluminium. Zamontowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Siatki na owady nie ograniczają również widoczności. Różnorodność kolorów pozwoli dopasować moskitiery okienne do każdego okna, nawet do okien drewnianych. Moskitiery instalowane są w otworach okiennych.

Moskitiera ramkowa, potocznie zwana ekranem siatkowym. Ramka złożona z profili aluminiowych ekstrudowanych wypełnionych siatką z włókna szklanego pokrytego PVC. Profile ramkowe mogą być typu mini i standard. Profil mini o małej grubości stosowany w szczególności gdy musimy zmieścić moskitierę pomiędzy oknem a zamontowaną już roletą zewnętrzną oraz tam gdzie jest niewielkie cofnięcie skrzydła okiennego względem ramiaka. Profile są w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, srebrny, bazaltowo szary) oraz jest możliwość malowania według koloru RAL lub okleinowania (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny). Siatka występuje w kolorze szarym, który jest najbardziej neutralny oraz w kolorze czarnym. Za dopłatą można zamówić siatkę aluminiową. Stosowaną jako zabezpieczenie przeciw gryzoniom i dewastacją przez zwierzątka domowe. Ekrany siatkowe montuje się za pomocą bezinwazyjnych uchwytów obrotowych tzw. blaszek o różnej głębokości w zależności od grubości  ramy okna. Maksymalne gabaryty: szerokość 1500mm, wysokość 1500mm, przy max. powierzchni 2,1 m2.
Jest możliwość zamówienia ekranów siatkowych w nietypowych kształtach (trójkąt, trapez, koło lub jego część).
Istnieje możliwość zamówienia moskitiery ramkowej na profilach drzwiowych z zawiasami i listwą magnetyczną.
 

Wyróżniamy 3 typy moskitier okiennych:

  • Ekrany ramkowe z siatkami specjalnymi - Istnieje możliwość zamówienia moskitier ramkowych z siatką antyalergiczną lub antybakteryjną. Siatki zmodyfikowano w innym splocie i składzie włókien by stać się zaporą dla bakterii, pyłków, grzybów i zanieczyszczeń organicznych z powietrza. Siatki posiadają certyfikaty i badania. Więcej w naszej zakładce ECO.
     
  • Moskitiera rolowana pionowo to alternatywne zabezpieczenie okien przed owadami. Kasetka i prowadnice moskitiery rolowanej wykonane z aluminium ekstrudowanego malowanego w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary). Istnieje możliwość malowania armatury według RAL lub jej okleinowania w kolorach złoty dąb, orzech  i winchester. Siatka w kolorze szarym lub czarnym. Moskitiera jest napędzana za pomocą sprężyny samonaciągowej. Listwa dolna montowana zatrzask lub w tzw. układzie hakowym. Maksymalne gabaryty : szerokość 1600mm, wysokość 2400mm przy powierzchni nie przekraczającej  3,8 m2.
     
  • Moskitiery okienne o nietypowych kształtach

Przeznaczenie:

  • okna
Nasze realizacje: 
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Moskitiera okienna Poznań