Moskitiery okienne

Moskitiery okienne - siatki na owady
Moskitiery okienne Poznań - siatki na owady
Moskitiery okienne Poznań

Moskitiery okienne są idealną ochroną przeciw owadom.

Profile moskitier wykonane są z aluminium. Zamontowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Siatki na owady nie ograniczają również widoczności. Różnorodność kolorów pozwoli dopasować moskitiery okienne do każdego okna, nawet do okien drewnianych. Moskitiery instalowane są w otworach okiennych.

Moskitiera ramkowa, potocznie zwana ekranem siatkowym. Ramka złożona z profili aluminiowych ekstrudowanych wypełnionych siatką z włókna szklanego pokrytego PVC. Profile ramkowe mogą być typu mini i standard. Profil mini o małej grubości stosowany w szczególności gdy musimy zmieścić moskitierę pomiędzy oknem a zamontowaną już roletą zewnętrzną oraz tam gdzie jest niewielkie cofnięcie skrzydła okiennego względem ramiaka. Profile są w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, srebrny, bazaltowo szary) oraz jest możliwość malowania według koloru RAL lub okleinowania (złoty dąb, orzech, mahoń, winchester, dąb bagienny). Siatka występuje w kolorze szarym, który jest najbardziej neutralny oraz w kolorze czarnym. Za dopłatą można zamówić siatkę aluminiową. Stosowaną jako zabezpieczenie przeciw gryzoniom i dewastacją przez zwierzątka domowe. Ekrany siatkowe montuje się za pomocą bezinwazyjnych uchwytów obrotowych tzw. blaszek o różnej głębokości w zależności od grubości  ramy okna. Maksymalne gabaryty: szerokość 1500mm, wysokość 1500mm, przy max. powierzchni 2,1 m2.
Jest możliwość zamówienia ekranów siatkowych w nietypowych kształtach (trójkąt, trapez, koło lub jego część).
Istnieje możliwość zamówienia moskitiery ramkowej na profilach drzwiowych z zawiasami i listwą magnetyczną.
 

Wyróżniamy 3 typy moskitier okiennych:

  • Ekrany ramkowe z siatkami specjalnymi - Istnieje możliwość zamówienia moskitier ramkowych z siatką antyalergiczną lub antybakteryjną. Siatki zmodyfikowano w innym splocie i składzie włókien by stać się zaporą dla bakterii, pyłków, grzybów i zanieczyszczeń organicznych z powietrza. Siatki posiadają certyfikaty i badania. Więcej w naszej zakładce ECO.
     
  • Moskitiera rolowana pionowo to alternatywne zabezpieczenie okien przed owadami. Kasetka i prowadnice moskitiery rolowanej wykonane z aluminium ekstrudowanego malowanego w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary). Istnieje możliwość malowania armatury według RAL lub jej okleinowania w kolorach złoty dąb, orzech  i winchester. Siatka w kolorze szarym lub czarnym. Moskitiera jest napędzana za pomocą sprężyny samonaciągowej. Listwa dolna montowana zatrzask lub w tzw. układzie hakowym. Maksymalne gabaryty : szerokość 1600mm, wysokość 2400mm przy powierzchni nie przekraczającej  3,8 m2.
     
  • Moskitiery okienne o nietypowych kształtach

Przeznaczenie:

  • okna
Nasze realizacje: 
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskity okienne Poznań
Moskitiera okienna Poznań
Pergola - Poznań
Pergola - Poznań