Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe
Moskitiery drzwiowe
Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe przeznaczone są do zabezpieczenie większych powierzchni.

Profil wykonany z aluminium, siatka na owady występuję w kolorze szarym. Moskitiery drzwiowe występują w różnych kolorach nawet drewnopodobnych.


 

Wyróżniamy następujące typy moskitier:

 
  • moskitiera drzwiowa rolowana w poziomie to alternatywne zabezpieczenie drzwi przed owadami. Najczęściej stosowana na pojedynczych drzwiach balkonowych, ale w wersji podwójnej można zamontować na drzwiach podwójnych. Kasetka i prowadnice moskitiery rolowanej wykonane z aluminium ekstrudowanego malowanego w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, antracyt, bazaltowy szary). Istnieje możliwość malowania armatury według RAL lub jej okleinowania w kolorach złoty dąb, orzech  i winchester. Siatka w kolorze szarym lub czarnym. Moskitiera jest napędzana za pomocą sprężyny samonaciągowej. Moskitiera jest zaciągana z lewej strony na prawą lub odwrotnie i blokowana za pomocą listwy magnetycznej. Możliwość zastosowania spowalniacza. Maksymalne gabaryty: szerokość 1500 mm (3000 mm w wersji podwójnej), wysokość 2400 mm przy powierzchni nie przekraczającej  3,6 m2 (5,8 m2 w wersji podwójnej).
 
  • moskitiera drzwiowa skrzydłowa to najstarsza i najbardziej popularna moskitiera drzwiowa. Otwiera się i zamyka jak drzwi wejściowe a montuje się ją od ich zewnętrznej strony. Profile drzwiowe wykonane z aluminium ekstrudowanego w kilku kolorach podstawowych (biały, brąz, srebrny, bazaltowy szary). Możliwość malowania wg. palety RAL lub okleinowania w 6 okleinach. Siatka w kolorze szarym i czarnym za dopłatą aluminiowa.  Zamykana za pomocą klamki na magnesy a za dopłatą z listwą magnetyczną. Możliwość zamówienia z samozamykaczem oraz dodatkowym profilem uszczelniającym z uszczelką szczotkową. Maksymalne gabaryty szerokość 120 mm, wysokość 2300 mm  przy max. powierzchni 2,7 m2. Istnieje możliwość zamówienia drzwi wraz z aluminiową futryną.
 
  • moskitiera drzwiowa przesuwna - ultra lekkie zastosowanie na wyjście tarasowe w szczególności gdy zamontowane są już rolety zewnętrzne. Profile wykonane z aluminium ekstrudowanego o małej grubości pozwalają się zmieścić z montażem pomiędzy drzwi a roletę. Profile w kolorach białym, brązowym, antracytowym i bazaltowo szarym. Siatka drzwi przesuwnych w kolorze szarym lub czarnym. W moskitierze jednoskrzydłowej możliwość zastosowania siatki aluminiowej. Możliwość malowania w kolorze RAL lub okleinowania na kolor złoty dąb, orzech i winchester. Prowadnice typu Z w wersji jednoskrzydłowej i typu U w wersji dwuskrzydłowej.
 
  • Moskitiera plisowana - najnowszy typ moskitiery drzwiowej. Jej głównym zastosowanie to wyjścia tarasowe potocznie zwane HS ze względu na próg o wysokości tylko 4mm. Profile moskitiery w kolorach białym, brązowym, antracytowym, silver i bazaltowo szarym. Możliwość malowania na RAL  lub okleinowana w 3 kolorach oklein. Siatka tylko w kolorze czarnym. Moskitiera plisowana może występować z futryną częściową lub całkowitą.

     

Przeznaczenie:

  • drzwi
  • balkony
  • tarasy
 
 
 
Nasze realizacje: 
Moskitiery drzwiowe
Moskitiery drzwiowe
Moskitiera drzwiowa
Moskitiera drzwiowa
Moskitiera drzwiowa
Moskitiera drzwiowa