Blog

Dlaczego montujemy rolety materiałowe na zewnątrz?
Zarówno przy renowacji jak i przy budowaniu nowych budynków, powierzchnie szklane mają coraz większe znaczenie. Zwiększają estetykę budynków, wpuszczają dużą ilość naturalnego światła ale i powodują powstawanie poważnych problemów związanych z promieniowaniem słonecznym i nagrzewaniem wnętrz.
Już w starożytności stosowano moskitiery dla ochrony przed insektami. Nie były to takie siatki na owady jak stosuje się współcześnie, tylko najczęściej rzadko tkane materiały zawieszone nad miejscami odpoczynku czy snu. Powszechnie zaczęto stosować moskitiery w XVIII wieku. Prym wiodły moskitiery w postaci drzwi skrzydłowych, które
Piękne okna i niepowtarzalny styl. Chcesz w przyjemny sposób przejść przez świat zasłon, żaluzji, rolet zewnętrznych i nadać charakteru, a przy tym praktyczności swoim oknom i ogrodowi?  

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.01.2018 do 28.02.2018
Często spotykamy się pytaniami od naszych potencjalnych klientów, czy zamontujemy im rolety, żaluzje, moskitiery, markizy po za Poznaniem. Oczywiście że tak, z wyjątkami gdzie jest to nieopłacalne dla klienta z uwagi na małą ilość zasłon w stosunku do kosztów dojazdów na pomiar i instalację. Czasem jest to kilka roletek standardowych np. za 900 zł a klient mieszka....

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.07.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania towaru.
Pergola rzymska o tradycyjnym wyglądzie, dzięki zastosowaniu stylowych zakończeń prowadnic i słupów. Dostępna w wariancie ściennym lub wolnostojącym.
Standardowo pakiet poszycia wykonywany jest z lekkim spadkiem na jeden z boków, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej. Opcjonalnie może być również wykonane bez spadku - tylko ochrona przeciwsłoneczna. Po rozwinięciu poszycie nie jest naprężone, układa się w niewielkie fałdki.

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.05.2017 do 31.05.2017 lub do wyczerpania towaru.
Żaluzje zewnętrzne - taką nazwą określamy różne produkty zasłaniające okna i nie tylko, na zewnątrz i co bardziej paradoksalne wewnątrz budynku.
Żaluzje zewnętrzne fasadowe - są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku.....
 
Rolety zabezpieczające zewnętrzne posiadają szereg zalet od podniesienia komfortu cieplnego wewnątrz mieszkań , zwiększenie izolacji akustycznej (hałas z zewnątrz) poprzez ochronę okien i szyb do podniesienia poziomu zabezpieczenia budynku przed włamaniem.
Skuteczna izolacja cieplna jest problemem spędzającym sen z oczu wszystkim posiadaczom mieszkań i domów. Powodem są oczywiście ciągle rosnące koszty ogrzewania. Kto chce polepszyć izolację cieplną domu, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na zabezpieczenie okien. Okna należą do głównych źródeł strat drogiej energii. Środkiem zaradczym są rolety, ponieważ wspomagają  izolację cieplną okna. W przypadku opuszczonej rolety powstaje izolująca warstwa powietrza między roletą i oknem. Na skutek tego w czasie bardzo mroźnej zimy stratę energii można obniżyć do...
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć żaluzje i rolety firmy Anwis.  Są to zarówno wewnętrzne osłony okienne jak i zewnętrzne osłony elewacyjne.
Wewnętrzne żaluzje i rolety firmy Anwis przeznaczone są do ochrony pomieszczeń  mieszkalnych, biurowych i przemysłowych przed oddziaływaniem promieni słonecznych.
Nasza firma współpracuje między innymi z firmą Deco-Sun, która  jest producentem wysokiej jakości dekoracji okiennych takich jak rolety rzymskie, plisy, rolety Dzień - Noc, żaluzje drewniane, rolety materiałowe, moskitiery oraz mechanizmy do rolet rzymskich.
„Praca jest połową życia”. - z tym mottem życiowym można się zgodzić, jednak tylko wtedy, gdy w grę  nie wchodzi wykonywanie uciążliwych i niezbyt  lubianych prac domowych . Któż bowiem z ochotą zabiera się za zmywanie naczyń albo codziennie rano z radością podnosi rolety, by wieczorem znów je opuszczać. Ten codzienny rytuał jest tym bardziej uciążliwy i żmudny, im większy jest dom albo mieszkanie. W takiej sytuacji można wykorzystać pomoc jaką  oferuje firma Somfy w postaci napędów i automatyki przeznaczonych do rolet, markiz, zasłon przeciwsłonecznych i bram.
Jeszcze kilka lat temu standardem było podnoszenie i opuszczanie rolet za pomocą taśmy, co nie należało do szczególnie komfortowych rozwiązań. W domach jednorodzinnych lub w większych budynkach, w których liczba okien była duża bieganie od rolety do rolety zajmowało sporo czasu i energii.
Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie napędów i systemów sterowania SOMFY.
Roleta typu Veranda jest zasłoną służącą do zacienienia lub zaciemnienia dużych powierzchni w różnych płaszczyznach montażowych. Może pracować w poziomie lub pod dowolnym kątem. To właśnie jej funkcjonalność powoduje że stosowana jest w obiektach publicznych jak i indywidualnych .

Regulamin promocji:

  • promocja trwa od 01.09.2016 do 15.12.2016 lub do wyczerpania towaru.
Świadczymy usługi w zakresie napraw wszelkiego rodzaju rolet wewnętrznych i zewnętrznych w takim zakresie w jakim dysponujemy częściami zamiennym (np. wymieniamy sznurki, taśmy, drabinki i inne podzespoły napędowe).
Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką firmą Lewens Markisen profesjonalnym producentem wysokiej jakości markiz i systemów pergol, także z dachami szklanymi.
Jesteśmy dystrybutorem oryginalnych rolet i żaluzji do okien dachowych firm Velux i Fakro. Podając dane z tabliczki znamionowej okna otrzymasz koszt zasłony i koszt jej instalacji.
Roletki materiałowe są najprostszą formą ochrony pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Roletki dzień – noc to innowacyjny, praktyczny i funkcjonalny sposób dekorowania okien, ich charakterystyczną cechą są pasy.
Żaluzje pionowe (verticale) to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych, hotelowych, sal konferencyjnych a także mieszkań.