# Zostańwdomu

POMOŻEMY CI WYBRAĆ IDEALNE OSŁONY OKIENNE
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

 
  • Planujesz zakup osłon okiennych?
 

Możesz przyjechać do naszych salonów w Poznaniu i Puszczykowie.
Możesz zamówić wizytę technika na pomiar z katalogami do swojego domu.
Możesz wybrać tkaninę, kolor zasłony na tej stronie i zamówić ją bez wychodzenia z domu.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji


Pomimo aktualnej sytuacji epidemiologicznej firma HELIOSUN pracuje bez zmian. Nasze systemy osłonowe są dostarczane lub montowane terminowo do wszystkich klientów . Procedury realizowane są zgodnie z zaleceniami WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dzięki temu zamówienia wykonujemy w sposób higieniczny i bezpieczny zarówno dla pracowników, jak i Klientów firmy HELIOSUN.  

​​# Zostańwdomu - porady specjalistów HELIOSUN

 
Salony w Puszczykowie i Poznaniu są do Państwa dyspozycji. Możecie Państwo kontaktować się z wybranym punktem sprzedaży mailowo, telefonicznie lub umawiając się na wideo-rozmowę, podczas której fachowi doradcy zaprezentują najnowsze rozwiązania systemowe, przygotują wycenę oraz pomogą w dokonaniu pomiaru i montażu. 

# Zostańwdomu - dobieranie osłon w rozszerzonej rzeczywistości


Wspierając inicjatywę #zosatńwdomu zachęcamy Państwa do pobrania aplikacji mobilnej ANWIS HOME i wybrania wirtualnych osłon przy pomocy telefonu lub tabletu. Właścicielem aplikacji jest nasz główny dostawca zasłon okiennych - firma ANWIS.Aplikacja Anwis Home łączy obraz rzeczywisty i wirtualny. Po zeskanowaniu otoczenia umieszcza osłonę we wskazanym obszarze okna. W ten sposób pozwala dopasowywać produkty marki Anwis do pomieszczenia, w którym akurat przebywamy. Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów, którymi możemy sterować: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych - zmieniać kąt nachylenia lamel. Dzięki temu aplikacja w pełni symuluje obecność zainstalowanej w oknie osłony.

 

POBIERZ APLIKACJĘ:

link do google playlink do App Store
 

# Zostańwdomu - gotowe inspiracje i trendy w dekoracji okien

 
Jeśli poszukujecie Państwo ciekawych inspiracji i porad dotyczących osłon okiennych zachęcamy do zapoznania się z naszych firmowym blogiem. (link do naszego blogu)
Polecamy zapoznanie się z katalogami tkanin i wzornikami żaluzji. Jeśli nie odwiedzicie nas w  salonach lub zrezygnujecie z wizyty naszego doradcy w domu u Państwa to istnieje możliwość samodzielnego pomiaru, zamówienia i montażu. Przygotujemy do Państwa i wyślemy mailem instrukcję pomiaru i montażu danej zasłony oraz druk zamówienia.
 

Wzorniki i katalogi zasłon:


Żaluzje drewniane-wzornik
Żaluzje aluminiowe-wzornik
Żaluzja Juun-wzornik
Rolety materiałowe-katalog tkanin
Rolety Impresja-katalog tkanin
Żaluzje plisowane-katalog tkanin
Rolety rzymskie-katalog tkanin
Vertikale- katalog tkaninNajnowsze realizacje prezentujemy na kanałach: