Markizy koszowe

Markizy koszowe
Markizy koszowe
Markizy koszowe

Markizy koszowe są wyjątkowe, bo potrafią dostosować się do wymagań architektury i eleganckie, bo świetnie prezentują się nad wystawami sklepowymi, oknami restauracji czy hoteli.

Montowane są na stałe i pełnią całoroczną ochronę przeciwsłoneczną i deszczową.  Są także nietypowym nośnikiem reklamowym. Z łatwością można umieszczać na nich slogany, logotypy, czy grafiki. Ciekawym zastosowaniem markiz koszowych jest ich zamontowanie nad bankomatami, automatami biletowymi itp. Łatwo dopasowują się także do wymagań klientów – choć z natury nie składane – na Twoje życzenie mogą się takie stać. Maksymalna szerokość to 4500 mm, wysięg 1400 mm. Minimalna szerokość – 1500 mm, minimalny wysięg – 800 mm. Ze względu na budowę rozróżniamy trójpolowe i czteropolowe (ilość pól tkaniny zszytej składającej się na całe poszycie). Jest możliwość wykonania markizy pół okrągłej w 3 gabarytach szerokość/wysięg, 1500 x 800, 2000 x 1000 i 3000 x 1400 mm. W pozostałych przypadkach markizy są podłużne.
Konstrukcja aluminiowa markiz (widoczna od wewnątrz) występuje tylko w kolorze kremowym. Istnieje możliwość składania markizy za pomocą korby i linki. Montaż jest tylko i wyłącznie ścienny. Możliwe jest zastosowanie trzech kształtów falbany w dwóch rozmiarach wysokości. Dla markiz koszowych jest dedykowany ograniczony zakres rodzaju tkanin akrylowych i poliestrowych. Nie ma możliwości wymiany poszycia w markizach innych producentów.
Markizy koszowe wymagają większego nakładu pracy produkcyjnej niż pozostałe typy markiz dlatego ich terminy wykonania są na ogół dłuższe. Zaprojektowanie i wykonanie grafiki wydłuża ten czas.
Nasze realizacje: 
Markizy koszowe
Markizy koszowe
Markizy koszowe
Markizy koszowe